Zgodnie z obietnicą złożoną podczas targów Amberif w Gdańsku organizatorzy Złoto Srebro Czas zapraszają do zwiedzania hali MT Polska, w której odbędą się tegoroczne targi. Spotkanie informacyjne odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 12.00 w holu głównym hali MT Polska.

„Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza wystawców, do uczestnictwa w tym spotkaniu. Z przyjemnością pokażemy Państwu halę, parkingi, hol z punktami rejestracji – a więc wszystkie te miejsca, o które najczęściej pytano podczas targów w Gdańsku” – przekonuje Paweł Montewka, prezes Pracowni Sztuk Plastycznych, współorganizatora targów Złoto Srebro Czas. Spotkanie zostało zaplanowane na 24 kwietnia w południe. Goście będą mogli zobaczyć, jak hala prezentuje się w czasie imprezy wystawienniczej – w tym czasie bowiem będą się odbywać XII Międzynarodowe Targi £owiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo. Po zwiedzaniu odbędzie się spotkanie z zarządem targów Złoto Srebro Czas oraz zarządcą Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska, w czasie którego będzie można zadawać dodatkowe pytania.

Osoby zainteresowanie udziałem w spotkaniu proszone są o nadsyłanie zgłoszeń na adres: j.bijok@mct.com.pl do dn. 22 kwietnia.

Aby sprawdzić jak dojechać do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska kliknij tutaj.