Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów ogłosił drugą edycję konkursu Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu i Mistrz Przestrzeni 3D. W tym roku odbędzie się on po raz pierwszy w formule tematycznej – pod hasłem „Siła”.

W stosunku do ubiegłorocznej, pierwszej edycji konkursu Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu i Mistrz Przestrzeni 3D organizatorzy wprowadzili dwie zmiany. Pierwsza dotyczy jednoetapowego głosowania – o przyznaniu nagród i ewentualnych wyróżnień będzie decydować tylko jury, a nie, jak rok temu, internauci. Druga zaś, to wprowadzenie tematu, który brzmi: Siła.

Konkurs adresowany jest do jubilerów, złotników i zegarmistrzów zajmujących się tworzeniem wyrobów autorskich lub konserwacją i renowacją wyrobów zabytkowych oraz do projektantów biżuterii tworzących w technice 3D. Autorzy najlepszych prac w 5 kategoriach: Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu, Mistrz Przestrzeni i Mistrz Junior podobnie jak w ubiegłym roku otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Lista sponsorów nagród nie jest jeszcze zamknięta; organizatorzy – Międzynarodowe Centrum Targowe i Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów – zapraszają do współpracy.

Więcej informacji oraz formularze do pobrania:

Mistrz Złota, Srebra, Czasu i Przestrzeni 3D