W tym roku wystawcy i goście targów Złoto Srebro Czas spotkają się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Czym podyktowana jest decyzja o zmianie lokalizacji?

„To była bardzo trudna decyzja, ale ostatecznie przeważyły lepsze możliwości rozwoju – zarówno dla targów, jak i dla naszych wystawców – dzięki powiększeniu powierzchni wystawienniczej w jednej hali” – wyjaśnia Krzysztof Rafał Galimski, prezes Międzynarodowego Centrum Targowego. I rzeczywiście: hala w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska liczy 10 tys. m2, a więc jest dwa razy większa niż hala w Expo XXI, w której targi odbywały się dotychczas. „Dzięki temu nie tylko znajdziemy miejsce dla wszystkich chętnych wystawców, którzy od kilku lat trafiali na listę oczekujących, ale także dla tych, którzy informowali nas o chęci powiększenia swoich dotychczasowych stoisk” – przekonuje prezes Galimski.

Centrum MT Polska to jedno z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju, oprócz nowoczesnej hali wystawienniczej dysponujące liczącym 4 tys. m2 terenem zewnętrznym i 1200 m2 powierzchni konferencyjno-biurowej oraz restauracją i parkingami.

„Zdaję sobie sprawę, że nowa lokalizacja wiąże się ze zmianami. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, by ta przeprowadzka była dla wszystkich jak najmniej uciążliwa. Jestem przekonany, że nasi wystawcy i odwiedzający szybko docenią jej zalety” – deklaruje prezes MCT.
Polecamy:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe MT Polska