Tym, którzy na Jubinale chcą się dowiedzieć więcej o Złoto Srebro Czas, polecamy zarówno rozmowy indywidualne na naszym stoisku G15, jak również interesujące artykuły na temat naszej imprezy opublikowane w aktualnych wydaniach mediów branżowych „Polski Jubiler” oraz „Zegarki & Biżuteria”.

Temat targów warszawskich stał się na tyle ważny, że zainteresowały się nim media branżowe.
W „Polskim Jubilerze” (str. 16-17) ukazał się wywiad z Rafałem Galimskim, prezesem MCT, na temat tegorocznej edycji Złoto Srebro Czas. Dowiemy się m.in., jakie wnioski wyciągnięto z zaistniałego zamieszania wokół targów oraz jakie konkretne rozwiązania przygotowano dla uczestników tej imprezy (więcej informacji na ten temat: Nowe rozwiązania na Złoto Srebro Czas).

Magazyn „Zegarki & Biżuteria” na stronach 18-19 opublikował wypowiedzi wystawców i przedstawicieli organizacji branżowych, którzy zdecydowali się stanąć po stronie Złoto Srebro Czas. O ich wyborze zadecydowały przede wszystkim takie argumenty merytoryczne, jak 15-letnie doświadczenie organizatora, zadowolenie z dotychczasowych edycji imprezy, jak również obiecujące perspektywy dalszego wspólnego rozwoju.
(Polecamy także wypowiedzi przedstawicieli organizacji branżowych na spotkaniu w dn. 7 maja: http://zlotosrebroczas.co/serwis_prasowy_informacje.php)

Z myślą o tych, ktorzy nie będą mogli zdobyć wersji papierowych magazynów (dystrybucja na targach Jubinale), w zakładce serwis prasowy/ informacje prasowe publikujemy te artykuły w plikach PDF.

foto:

Nowe, odświeżone stoisko targów Złoto Srebro Czas na targach Jubinale