1 października w wybranych lokalizacjach w Warszawie zawisną billboardy reklamujące Złoto Srebro Czas, które będą zachęcać mieszkańców miasta do odwiedzenia targów w dzień otwarty dla publiczności.

Billboardy zawisną w atrakcyjnych lokalizacjach stolicy, m.in. przy ulicy Puławskiej, Sobieskiego, Jana Pawła II oraz Al. Niepodległości i Al. Krakowskiej. W sumie będzie ich 14 i będą funkcjonować w przestrzeni miejskiej przez 2 tygodnie. Organizatorom zależy bowiem na dotarciu z informacją o imprezie również do mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości, by zainteresować ich tematyką biżuterii i zegarków oraz najmodniejszych trendów. Wychodzą oni bowiem z założenia, że nic tak nie pobudza pragnienia posiadania modnych kolczyków czy nowego czasomierza, jak możliwość bezpośredniego kontaktu nie tylko z wyrobem, ale i rozmowy z jego producentem, projektantem czy przedstawicielem handlowym.

W tym roku na billboardach prezentowana jest bransoleta Magdaleny i Tomasza Stajszczaków. Została ona wybrana spośród propozycji nadesłanych przez wystawców targów zainteresowanych taką formą promocji. W poprzednich latach targi reklamowała biżuteria Jarosława Westermarka, Andrzeja Bielaka oraz Jacka Byczewskiego.