W wybranych atrakcyjnych lokalizacjach na warszawskich ulicach i placach pojawiły się billboardy reklamujące najbliższą edycję targów Złoto Srebro Czas ze zdjęciem pierścionka autorstwa Jarosława Westermarka.

Zdjęcie biżuterii znanego mistrza złotnictwa Jarosława Westermarka najbardziej spodobało się organizatorom targów, którzy jeszcze w ubiegłym roku wystosowali zaproszenie do współpracy do wszystkich wystawców. Zostali oni poproszeni o nadsyłanie swoich propozycji wyrobów, które miałyby promować imprezę i jej uczestników na okładce Magazynu Targowego Złoto Srebro Czas, plakatach i reklamach prasowych oraz banerach internetowych. Takie zaproszenie zostanie wysłane również w tym roku przed kolejną, 13. edycją imprezy – organizator już dziś zachęca do przekazywania zdjęć atrakcyjnych wyrobów.

Billboardy reklamujące targi Złoto Srebro Czas oraz wystawców pojawiają się na warszawskich ulicach i placach w wybranych atrakcyjnych lokalizacjach już od 2008 r. We wcześniejszych latach widniały na nich obrączki Andrzeja Bielaka oraz pierścionki Jacka Byczewskiego. W ten sposób realizowany jest cel promocji także wśród możliwie szerokiej publiczności stolicy, by zachęcić ją do zapoznania się z najnowszymi trendami i propozycjami wystawców targów trzeciego dnia imprezy.