Biżuteria jest nierozerwalną częścią świata fashion, więc nie może jej zabraknąć również na pokazach mody. Takich jak Warsaw Fashion Street, gdzie na 11. edycji w czerwcu br. będzie profesjonalnie prezentowana w Pawilonie Biżuterii Modowej organizowanym przez Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownię Sztuk Plastycznych.

Profesjonalnie, bo MCT i PSP – jako organizatorzy Złoto Srebro Czas – mają ogromne doświadczenie w organizacji imprez wystawienniczych dedykowanych biżuterii. Ich celem jest – niezmiennie od lat – promowanie producentów oraz projektantów biżuterii przez cały rok, a Warsaw Fashion Street jest idealną ku temu platformą, umożliwiającą prezentację ozdób zarówno na wybiegu, jak i w towarzyszących stoiskach handlowych. Propozycja tym bardziej kusząca, że w ciągu dwóch dni imprezę odwiedza średnio 140 000 miłośników mody poszukujących także nietuzinkowych, kreatywnych ozdób i łaknących kontaktu z ich twórcami.

Właśnie tę potrzebę postanowili zaspokoić MCT i PSP. Na projektantów biżuterii designerskiej i modowej czeka tylko 14 stanowisk w cenie 3 300 zł (netto) I wyjątkowa szansa zaistnienia na największej w Polsce ulicznej imprezie promującej modę, sztukę oraz przedsiębiorczość. Warto już dziś zarezerwować miejsce.

Warsaw Fashion Street to już kolejny etap zacieśniania relacji organizatorów targów Złoto Srebro Czas ze światem mody. Po pokazach mody na targach Złoto Srebro Czas organizowanych w latach 2014-2015 w ramach realizacji programu promocji branży jubilerskiej i bursztynniczej przez Konsorcjum Bursztyn. Skarb Polski następnym był ogłoszony w lutym br. konkurs Amber Free Classic Design – którego wyniki zostaną ogłoszone notabene na WFS.  Jakie będą kolejne? O tym już niebawem…

Do pobrania:
Pawilon Biżuterii Modowej – oferta