Podczas Targów Złoto Srebro Czas na wspólnym stoisku firmy szkoleniowej KDK Info oraz agencji eventowej KDK będzie można skorzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez ekspertów z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych przez firmy z sektora MŚP oraz organizacji eksportu.

Istotny dla przedsiębiorców jest przede wszystkim temat dotacji.  W ramach Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020, dzięki programom takim jak Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia oraz dzięki poszczególnym programom regionalnym, rodzime przedsiębiorstwa będą mogły pozyskać dofinansowanie na badania, innowacje, zwiększanie konkurencyjności, a także na podnoszenie kwalifikacji kadr. „Gra toczy się o naprawdę dużą stawkę. Fundusze, które mogą pozyskać polscy przedsiębiorcy, to łącznie ok. 82,5 mld euro.  Przedsiębiorców, którzy planują ubiegać się o środki unijne zapraszamy do skorzystania z możliwości konsultacji z ekspertem na stoisku KDK Info” – zachęca Iwona Wrona z KDK Info.

Ważnym zagadnieniem jest również eksport.  Jego właściwa organizacja decyduje o wielkości zysków dla firmy.  Ekspert KDK Info udzieli potrzebnych wskazówek w tym zakresie oraz doradzi, jak wprowadzić ofertę firmy na rynki zagraniczne,  poprawić logistykę i transport oraz jak otoczyć klienta opieką posprzedażową.