Od 24 marca na stronie www.zlotosrebroczas.com będą dostępne formularze zgłoszeniowe – w nowej lokalizacji w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie.

W ten sposób Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych wchodzą w kolejny etap przygotowań do najbliższej edycji targów Złoto Srebro Czas. „Ze względu na nową lokalizację naszej imprezy w tym roku położymy większy niż zazwyczaj nacisk na konsultacje z wystawcami. Stworzyliśmy już optymalny, ogólny plan zagospodarowania hali i dołożymy starań, by wystawcy otrzymali możliwie jak najbardziej dogodne miejsce. Układ stoisk, jaki stworzymy wspólnie w tym roku, będzie bowiem obowiązywał przez kolejne lata” – deklaruje Rafał Galimski, prezes MCT. Najbliższą okazją do przeprowadzenia takich konsultacji są targi Amberif , gdzie na stoisku C 414 zespół targów Złoto Srebro Czas będzie do dyspozycji zainteresowanych udziałem w warszawskiej imprezie.

16. edycja Targów Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas odbędzie się w dniach 1-3 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie. Wybór nowego miejsca – docelowego w dłuższej perspektywie czasowej – jest podyktowany lepszymi możliwościami rozwoju zarówno dla samych targów, jak i dla wystawców dzięki powiększeniu do 10 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej w jednej hali.