Laureatka Bursztynowej Róży w 2011 roku- Magdalena Różczka zachęca, byśmy wspólnie pomagali przekazując 1% podatku.

„Korzystając z okazji, chciałabym podziękować za to wyjątkowe honorowe wyróżnienie, które otrzymałam w imieniu środowisk skupionych wokół targów Złoto Srebro Czas” – mówi aktorka Magdalena Różczka, która Bursztynową Różę odebrała podczas uroczystości otwarcia Targów z rąk prezesa Fundacji Spełnionych Marzeń Tomasza Osucha. Jak sama już wielokrotnie podkreślała, „kocha pomagać” – i robi to nie dla rozgłosu, ale z potrzeby serca. Ma też nadzieję, że uwrażliwi w ten sposób także inne osoby i zachęci ich do okazywania wsparcia potrzebującym.

Jej kandydaturę do tego wyróżnienia zaproponowali państwo Małgorzata i Tomasz Osuchowie z Fundacji Spełnionych Marzeń, laureaci Bursztynowej Róży z roku 2010. Dzięki temu już drugi rok organizatorzy oraz wystawcy targów Złoto Srebro Czas mogą wspierać działania Fundacji. Dotychczas zorganizowano m.in. zbiórkę biżuterii na aukcję charytatywną towarzyszącą Pokazowi Mody Dzieci- Dzieciom, kilkakrotnie także przekazywano pieniądze na różne cele takie jak akcja Wakacje z Marzeniami.

„Pragnę wszystkich Państwa zachęcić do przekazania 1% podatku na rzecz chorych dzieci. Bliska memu sercu jest Fundacja Spełnionych Marzeń, z którą współpracuję od wielu lat, ale tak naprawdę nie jest ważne, kto będzie adresatem tej pomocy – najważniejsze, byśmy pomagali” – przekonuje aktorka.