Zachęcamy do przekazywania darów na aukcję organizowaną 17 grudnia w Arkadach Kubickiego przez Fundację Spełnionych Marzeń, laureata Bursztynowej Róży 2010, wspierającą dzieci cierpiące na choroby nowotworowe i ich opiekunów.

Aukcja odbędzie się podczas organizowanego już po raz piąty „Pokazu Mody Dzieci – Dzieciom”, w którym wystąpią podopieczni Fundacji oraz zaproszone gwiazdy, m.in. Anna Dereszowska, Joanna Jabłczyńska, Anna Wiśniewska i Anna Czartoryska. Dzieci zaprezentują stroje bajkowe, dorośli kreacje zaprojektowane przez Elizę i Piotra Krajewskich, które miały swoją premierę w kalendarzu na 2011 rok wydanym przez Fundację. Celem tego pokazu jest przede wszystkim budowanie poczucia własnej wartości wśród dzieci po przebytej chorobie nowotworowej. Pozyskane z licytacji fundusze zostaną przeznaczone m.in. na zakup prezentów gwiazdkowych dla dzieci leczonych na oddziałach onkologicznych w Warszawie, Olsztynie, Kielcach i Lublinie.

Targi Złoto Srebro Czas postanowiły zacieśnić współpracę z laureatami Bursztynowej Róży. „Zależy nam na tym, by nasze kontakty nie ograniczały się do spotkania podczas przyjęcia oraz rok później wręczenia wybranemu następcy Bursztynowej Róży. Chcielibyśmy wesprzeć działalność Fundacji Spełnionych Marzeń, licząc przy tym także na zaangażowanie środowisk branżowych” – wyjaśniła dyrektor targów Wanda Gontarska. Dlatego właśnie w imieniu Fundacji Spełnionych Marzeń i własnym zwracamy się z prośbą o przekazywanie darów na aukcję – bezpośrednio do biura w Domu Rodzica przy ul. Oleandrów 6 lub przed pokazem. Można także skorzystać z naszego pośrednictwa, koniecznie po uprzedniej konsultacji telefonicznej: Wanda Gontarska (tel. 602 507 875) i Anna Sado, rzecznik prasowy (tel. 604 454 172). Darczyńcy otrzymają zaproszenia na to prestiżowe wydarzenie.

Głównym celem Fundacji Spełnionych Marzeń jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Otacza ona opieką dzieci i ich rodziny od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, dając im siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby.

Więcej informacji o Fundacji Spełnionych Marzeń:

http://www.spelnionemarzenia.waw.pl/index.php?url=glowna
Więcej informacji na temat  „Pokaz Mody Dzieci – Dzieciom”