Szaliki i koszulki klubowe oraz piłka – takie gadżety klubu piłkarskiego Legia zostaną rozlosowane wśród uczestników Wieczoru Wystawców targów Złoto Srebro Czas, który odbędzie się na nowym stadionie Legii 1 października 2011. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek…

Organizatorzy targów Złoto Srebro Czas przygotowali szereg atrakcji dla uczestników Wieczoru Wystawców, który tym razem odbędzie się w SILVER CLUBIE na stadionie Legii w Warszawie. Oprócz loterii fantowej, planowane jest m.in. zwiedzanie nowoczesnego stadionu warszawskiego klubu sportowego. Kolacja będzie ucztą nie tylko dla podniebienia – szef kuchni gwarantuje wyśmienite menu, ale także dla oka – specjalnie dla gości targów stadion będzie tego wieczoru oświetlony.

Nowy stadion Legii został otwarty w sierpniu 2010 r. Jest to nowoczesny, wielofunkcyjny, pięciokondygnacyjny, spełniający najwyższe światowe standardy obiekt. Arena to jednak coś znacznie więcej niż tylko komfortowy obiekt sportowy, to także centrum konferencyjno-biznesowe i ekskluzywne miejsce prestiżowych spotkań.

Serdecznie zapraszamy 1 października br. na £azienkowską 3. Szczegóły dotyczące programu Wieczoru i zaproszeń podamy Państwu w najbliższym czasie.

Więcej informacji o stadionie: http://stadion.legia.com