Jubileusz 15-lecia targów zobowiązuje. Dlatego organizatorzy targów wraz ze Stowarzyszeniem Wystawców Branży Jubilerskiej przygotowali na ten wyjątkowy piątkowy wieczór w hotelu Intercontinental muzyczno-taneczną niespodziankę…

Tancerz, muzyk, choreograf, aktor, konferansjer. W ciągu kilkunastu lat swojej kariery zdobył opinię utalentowanego artysty – jego atutem są wysokie umiejętności taneczne oraz wokalne, które szlifował podczas pracy w teatrach oraz telewizji. Organizuje spektakularne eventy z zaskakującą choreografią i porywającymi pokazami tanecznymi. O kim mowa? O Andrzeju Pieńko! Prawdopodobnie nie ma takiej roli, której nie byłby w stanie zagrać, i muzyki, do której nie potrafiłby zatańczyć. O tym pierwszym można się przekonać, oglądając jego filmowe i teatralne kreacje, o tym drugim – biorąc udział w Wieczorze Wystawców Targów Złoto Srebro Czas w piątek 3 października.

„Szanowni Państwo, zabiorę was w niesamowitą podróż muzyczno-taneczną przez lata 70., 80. i 90. aż do współczesności. Przypomnimy sobie energię taneczną ostatnich 40 lat, choć zapewne po północy sięgniemy również do lat 50. i 60.” – tak Andrzej Pieńko zapowiada piątkowy Wieczór Wystawców. Pomysłodawcą tej muzyczno-tanecznej niespodzianki jest prezes Stowarzyszenia Wystawców Branży Jubilerskiej Stefan Duk, a wyjątkową ku temu okazją – 15-lecie targów Złoto Srebro Czas.

Już po raz kolejny impreza odbędzie się w hotelu Intercontinental, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych gości głównie ze względu na idealną lokalizację w centrum miasta (Pałac Kultury i Nauki jest na wyciągnięcie ręki), najwyższy standard (potwierdzony recenzją w przewodniku Michelina Main Cities of Europe 2013) oraz najwyższy poziom kulinarny (o tym sami mogliśmy się przekonać już nie raz). Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału w tej wyjątkowej imprezie.

Rezerwacje i sprzedaż biletów na Wieczór Wystawców:
Anna ¦widerska
Tel. 617 41 91, wew. 101
aswiderska@psp.com.pl