Po hotelach Sobieski, Mazurkas i Intercontinental przyszedł czas na Novotel – właśnie tam będą się bawić wystawcy i goście 16. edycji targów Złoto Srebro Czas. Serdecznie zapraszamy.

Wieczór Wystawców to tradycyjnie już najważniejsze towarzyskie wydarzenie programu ramowego – doroczne spotkanie branży w mniej formalnej atmosferze, na które trzeba czekać przez cały rok. Ważnym punktem w oficjalnej części tegorocznej imprezy będzie ogłoszenie werdyktu Kapituły przyznającej Nagrodę Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas i wręczenie nagród – w tym roku po raz trzeci wyróżnione zostaną aż trzy firmy.

Emocje związane z przyznaniem Nagrody Ministra Gospodarki nie zdążą jeszcze opaść, kiedy poznamy laureatów konkursu Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu i Mistrz Przestrzeni 3D organizowanego po raz pierwszy we współpracy z Ogólnopolskim Cechem Rzemieślników Artystów. Ale największe emocje – choć innego rodzaju – pojawią się zapewne wtedy, gdy prowadzenie imprezy przejmie DJ, a na parkiecie zawirują roześmiane pary…

W tym roku organizator zaprasza na Wieczór Wystawców do Novotelu położonego idealnie w samym centrum miasta – przy skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej. Wiele osób kojarzy go zapewne jeszcze pod starą nazwą – Forum. W roku 1974, kiedy został oddany do użytku, był jednym z pierwszych hoteli o zachodnim standardzie oraz drugim budynkiem po Pałacu Kultury, który przekroczył wysokość 100 m. Dziś próżno szukać tam śladów historii – obecnie to nowoczesny hotel należący od 2002 r. do sieci Accor, szczycący się m.in. wspaniałym designem wnętrz i bogatą ofertą gastronomiczną.

Cena zaproszenia na Wieczór Wystawców: 160 zł
Zaproszenia można rezerwować u Anny Mikołajczyk: amikolajczyk@psp.com.pl, tel. 22 / 617 41 91 wew. 101