Wybór hotelu InterContinental na miejsce Wieczoru Wystawców w ubiegłym roku okazał się trafny, dlatego w tym roku po raz kolejny polecamy Państwa uwadze to wyjątkowe miejsce. Jakie atrakcje – oprócz wyśmienitego menu – czekają na gości targów w tym roku?

Lokalizacja w samym sercu Warszawy i 164 m całkowitej wysokości to idealne warunki do oglądania panoramy stolicy. Można ją podziwiać z usytuowanego na 41. piętrze Club InterContinental, skąd rozpościera się imponujący widok na trzy strony świata – czyli na rozświetlone nocą Wisłę, Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki oraz Stare Miasto. Czy można wejść wyżej? Można! Zainteresowani biciem rekordów wysokości goście targów Złoto Srebro Czas będą mogli podczas Wieczoru Wystawców wchodzić małymi grupami na położony na 42. piętrze fitness club, by przekonać się, że jedno piętro robi wielką różnicę – zwłaszcza że znajdą się wyżej niż taras widokowy Pałacu Kultury!

Na co najmniej równie wysokim poziomie będzie przygotowane specjalnie dla gości Wieczoru Wystawców menu – wykwintne dania kuchni polskiej i międzynarodowej.