Na targach Złoto Srebro Czas na stoisku Verona firmy YES Biżuteria będzie miała premierę najnowsza kolekcja srebrnej biżuterii marki Verona o zwiewnie brzmiącej nazwie Isabell. Pełna tajemnic, efektowna

Kolekcja Isabell to biżuteria podkreślająca osobowość, zawsze żywa dzięki opalizującemu efektowi „kocich oczu”. Jej cechą charakterystyczną są duże, idealnie gładkie formy, które przydają ozdobom klasycznej elegancji. Wisiory, kolczyki oraz bransoletki zostały wykonane ze srebra, natomiast elementy zdobnicze są ze szkła i cyrkonii. To wszystko sprawia, że kolekcja jest idealną ozdobą zarówno do stroju na co dzień, jak i kreacji wieczorowej.

Verona to wzory i kolekcje biżuterii starannie wyselekcjonowane przez stylistów. W wyjątkowy sposób łączą tendencje panujące w modzie z walorami klasycznego piękna biżuterii. Najwyższa jakość wyrobów gwarantowana jest przez firmę YES Biżuteria z blisko 30-letnim profesjonalnym doświadczeniem. Kolekcje biżuterii Verona wyróżnione zostały Nagrodą Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas 2005 za „doskonałość uwzględniającą najnowsze trendy oraz jakość wykonania”.