Fundacja Spełnionych Marzeń, opiekująca się dziećmi z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinami, prosi o przekazywanie darów na dwie aukcje dobroczynne, które będą towarzyszyć dorocznemu „Pokazowi Mody Dzieci Dzieciom” 29 listopada w Bałtowie k/Ostrowca ¦więtokrzyskiego i 5 grudnia w Olsztynie.

„Pokaz Mody Dzieci Dzieciom” odbędzie się już po raz szósty. Podobnie jak w poprzednich edycjach podopieczni Fundacji w Olsztynie i Kielcach będą mieli okazję prezentować modę dziecięcą przygotowaną przez firmę ENDO. Dzieciom będą towarzyszyć osoby znane: w Olsztynie m.in. Karolina Felska, Marta Gołąb, Barbara Raduszkiewicz, Marzena Bergmann oraz Katarzyna Poluchowicz, zaś w Bałtowie m.in. Agnieszka Włodarczyk. Bałtowską imprezę poprowadzi Katarzyna Cichopek, olsztyńską zaś Szymon Majewski.

„Pokazy mody, które organizujemy w różnych miastach, mają ogromne znaczenie dla tych dzieci, ponieważ wzmacniają ich poczucie własnej wartości. W ten sposób próbujemy także przełamywać stereotypy i podnosić świadomości społeczną wobec choroby nowotworowej” – wyjaśnił Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Pokazy mody połączone z aukcją mają na celu zdobycie funduszy na działalność statutową Fundacji, czyli wsparcie dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin. Pomóc może każdy – nie tylko licytując, ale i przekazując przedmioty na aukcję. Liczymy na Państwa ofiarność.

Osoby chcące przekazać dary na aukcje towarzyszące „Pokazowi Mody Dzieci Dzieciom” proszone są o kontakt z:
– biurem targów Złoto Srebro Czas: Wanda Gontarska, tel. 602 507 875
– 
kierownikiem biura regionalnego Fundacji Spełnionych Marzeń w OlsztynieTeresą Czarnecką: 603 552 049 lub olsztyn@spelnionemarzenia.org.pl
– prezesem Fundacji Spełnionych Marzeń Tomaszem Osuchem: 601 794 513

Pokaz Mody Dzieci Dzieciom
Olsztyn: 5 grudnia 2014, godz. 18.00, Ogólnopolska Szkoła Tańca i Dobrych Manier Wasilewski-Felska
Bałtów: 29 listopada 2014, godz. 19.00, Bałtowski Kompleks Turystyczny