Fundacja Spełnionych Marzeń, laureat Bursztynowej Róży przyznawanej na targach Złoto Srebro Czas, prosi o przekazywanie drobnych upominków na loterię fantową, która będzie towarzyszyła VII Pokazowi Mody „Odczaruj raka”.

„Te pokazy, w których na wybiegu pojawiają się nasi podopieczni – dzieci, które są w trakcie leczenia, jak i te, którym udało się pokonać tę straszną chorobę – przede wszystkim pomagają im zaakceptować swoje naznaczone chorobą ciało i dają siłę, by jej się przeciwstawić. Natomiast obecność tych, którzy są już zdrowi, pozwala im uwierzyć, że raka da się odczarować” – wyjaśnia ideę pokazu Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Działająca aktywnie od 2002 r. Fundacja wie, jak dzieciom pomagać, jednak – by być w tej pomocy jeszcze bardziej skuteczną – potrzebuje wsparcia ze strony sponsorów. Przed pokazem „Odczaruj raka”, który odbędzie się 14 grudnia w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Fundacja zwróciła się z prośbą do środowisk jubilerskich skupionych wokół targów Złoto Srebro Czas o przekazywanie drobnych upominków na loterię fantową. Dochód z niej zostanie przeznaczony na zakup prezentów gwiazdkowych dla podopiecznych.

Więcej o kampanii edukacyjno-społecznej „Odczaruj raka”

Kontakt dla osób chętnych do przekazania gadżetów na loterię fantową (jak również gotowych na długofalowe wsparcie Fundacji w odczarowywaniu raka):

Fundacja Spełnionych Marzeń
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
tel.  22 658 00 53
fundacja@spelnionemarzenia.org.pl
www.spelnionemarzenia.org.pl