Drugiego dnia targów w hotelu Sobieski na uroczystym Wieczorze Wystawców targów Złoto Srebro Czas bawiło się około 260 osób. Wieczór uświetnił pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu mistrzowskich par. Niespodzianką dla gości wieczoru była również możliwość nabycia podstawowych umiejętności tanecznych pod okiem mistrzów. Nabyte i wrodzone zdolności można było następnie szlifować na parkiecie.

Oprócz wyśmienitej kuchni firmowanej przez mistrza sztuki kulinarnej Roberta Sowę goście mogli się delektować wybornymi nalewkami serwowanymi przez właściciela firmy Nalewki Staropolskie Karola Majewskiego.

Spotkanie to jest okazją do wręczenia nagród Złotnik Roku i Złotej Pęsety. Tytułem Złotnika Roku ustanawianym przez Ogólnopolską Komisję Złotniczo-Jubilerską Związku Rzemiosła Polskiego został uhonorowany Jerzy Kurczok z Katowic, natomiast Złota Pęseta przyznawana przez Ogólnopolski Klub Postępu Technicznego im. Antoniego Norberta Patka powędrowała do Marka Górskiego z Pruszkowa. Z dużym zaskoczeniem i uznaniem został przyjęty werdykt Kapituły Konkursu na Nagrodę Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas – wyróżnienie to otrzymała firma S&A Bursztynowa Biżuteria z Gdyni.

W miłym nastroju po zakończonym drugim dniu targów wystawcy i zaproszeni goście bawili się przy dźwiękach tanecznej muzyki do godziny pierwszej.