Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych we współpracy z MT Polska przygotowali dla wystawców Złoto Srebro Czas specjalną ofertę bezpłatnego uczestnictwa w targach DZIEDZICTWO, które odbędą się w dniach 7-9.10.2015 w Warszawie.

Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów Muzeów i Bibliotek, które w tym roku odbędą się po raz trzeci, to interesująca alternatywa dla tych firm związanych z branżą jubilerską, które specjalizują się m.in. w usługach konserwatorsko-renowacyjnych przedmiotów ze złota i srebra oraz sztukaterii. Impreza jest adresowana również do producentów chemii do czyszczenia biżuterii oraz producentów wyposażenia używanego w bibliotekach, archiwach i muzeach, m.in. podstawek, lamp, rzeźb, ekspozytorów i gablot.

Targi będą okazją nie tylko do zaprezentowania oferty w zakresie sprzętu, narzędzi i usług wykorzystywanych w pracy konserwatorów zabytków, archiwów, muzeów i bibliotek, ale także poznania najnowszych osiągnięć instytutów badawczych z dziedzin związanych z tą tematyką. Imprezie będzie towarzyszyła także konferencja poświęcona tym zagadnieniom.

Termin zgłoszeń upływa 8 sierpnia br. Wystawcy targów Złoto Srebro Czas zainteresowani udziałem w targach DZIEDZICTWO proszeni są o kontakt z:
Anną Wielgos, tel. 22 529 39 57
Sylwią Opala, tel. 22 529 39 86, kom. 606 601 297

Więcej informacji:
Targi DZIEDZICTWO