Wydana z okazji 10-lecia targów Złoto Srebro Czas książka zatytułowana „Złotnicze opowieści” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Książka, która została wydana z myślą o miłośnikach sztuki złotniczej i jubilerskiej, trafiła na targach na podatny grunt. Liczne grono zarówno wystawców, jak i gości targowych pragnęło wejść w jej posiadanie – nie tylko ze względu na jej unikatowy, jubileuszowy charakter, ale przede wszystkim na nieocenioną wartość zebranych artykułów. Publikacja ta jest bowiem zbiorem informacji o zorganizowanych w czasie targów biżuterii i zegarków Złoto Srebro Czas licznych wystawach i pokazach autorskich współczesnej sztuki złotniczej, wystawach muzealnych, prezentacjach prac o wyjątkowych walorach jubilerskich, jak również konferencji i sesji naukowych. Dzięki temu już dziś stanowi swoiste kompendium wiedzy na temat historii i rozwoju jubilerstwa i złotnictwa polskiego.

Dodatkową wartość – przede wszystkim jednak emocjonalną – mają egzemplarze, na których podpisy złożyli zarówno obecni na targach autorzy artykułów, jak i Pierwsza Dama Maria Kaczyńska.
Polecamy:
Złotnicze opowieści na targach Złoto Srebro Czas

http://www.zlotosrebroczas.com/news.php?akt=50