Ponad 40 osób uczestniczyło w spotkaniu zorganizowanym przez zarząd Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w piątek 24 kwietnia dla wystawców targów Złoto Srebro Czas. Nowa hala, w której od tego roku będą odbywały się targi, zyskała ich akceptację.

Gospodarzami spotkania byli członkowie zarządu MT Polska Bartosz Sosnowski i Paweł żaboklicki. Uczestnicy spotkania – wystawcy targów Złoto Srebro Czas – mieli okazję zobaczyć halę w dwóch odsłonach jednocześnie: część pozostała niezabudowana, w drugiej części odbywały się właśnie targi XII Międzynarodowe Targi £owiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo. Interesowały ich przede wszystkim zagadnienia techniczne, bezpieczeństwa oraz komunikacji z centrum miasta (informacje na ten temat można znaleźć tutaj).

„To spotkanie pozwoliło rozwiać wcześniejsze wątpliwości wystawców dotyczące jakości centrum, lokalizacji i możliwości dojazdu. Obiekt spełnił oczekiwania zdecydowanej większości, a pod pewnymi względami nawet je przerósł – mam tu na myśli kwestie bezpieczeństwa, m.in. możliwość 24-godzinnego monitoringu każdego stoiska indywidualnie” – mówi Rafał Galimski.

Z kolei dla organizatorów targów Złoto Srebro Czas spotkanie było okazją do wsłuchania się w opinie i oczekiwania wystawców dotyczące organizacji najbliższej edycji tej imprezy. Dyskutowano o stanie aktualnych przygotowań, zgłoszeniach, lokalizacji stoisk, cenach, promocji w mediach i sposobach dotarcia do odwiedzających. Przedstawiciele kilku firm na miejscu zadeklarowali chęć uczestnictwa po wypracowaniu optymalnej lokalizacji, jedna podpisała umowę. „Znając dobrze oczekiwania naszych wystawców, łatwiej nam będzie wychodzić im naprzeciw i wspólnie poszukiwać zadowalających rozwiązań” – deklaruje Rafał Galimski.

Jednym z takich oczekiwań jest próba wypracowania porozumienia z organizatorami konkurencyjnych targów, by nie dopuścić do rozłamu branży. Zarząd targów Złoto Srebro Czas wysłał do wszystkich organizacji branżowych zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się 29 kwietnia w Warszawie.
Wcześniejsze informacje związane z tym tematem:

Organizatorzy Złoto Srebro Czas dążą do kompromisu
Zwiedzanie hali MT Polska
Złoto Srebro Czas w nowej lokalizacji