Niezmiennie od 2003 r. firma Corundum prezentuje na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie najnowsze kolekcje marki Spark: olśniewające wielobarwnym blaskiem i zachwycające fantazyjnym szlifem. Co zobaczymy w tym roku?

Największą nowością Spark będą bransolety z alcantary i Swarovski® crystals inspirowane koronkami. „Od kilku sezonów obserwujemy trend na delikatną, ażurową biżuterię – wprawdzie w ozdobach z metali szlachetnych, ale my postanowiliśmy zastosować technikę wycinania w alcantarze i dodatkowo wzmocnić efekt użyciem barwnych kryształów, choć w stonowanych odcieniach” – mówi Magdalena Korpalska, współwłaścicielka Corundum. W ten sposób duże formy nabrały subtelności, pozostając nadal zauważalnymi i budzącymi pożądanie.

Spark nie zapomina także o miłośnikach klasyki – tych zachwycą z pewnością kolekcje Basic i Candy, oczarowując blaskiem Swarovski® crystals w delikatnej srebrnej oprawie. To idealny wybór zarówno dla kobiet preferujących stonowaną biżuterię, jak i tych, które ceną niezobowiązujący i figlarny look.

Również w najbliższym jesienno-zimowym sezonie Spark będzie zachwycał nieograniczoną paletą barw, fantazyjnych szlifów i zaskakujących kształtów. „Rynek preferuje klasyczne kolory, prawdziwe hity pod tym względem to aktualnie czerń, biel i złoto, także w połączeniu z błękitem, fioletem, a nawet różem” – tłumaczy Magdalena Korpalska.

Więcej na: Corundum