Zgodnie z obietnicą organizatorów na czas targów zostanie uruchomiona specjalna linia autokarowa na trasie centrum-MT Polska. Autokary dowożące gości będą kursować co pół godziny, a przejazd nimi będzie bezpłatny.

Pomysł wprowadzenia takiego udogodnienia dla gości targów Złoto Srebro Czas pojawił się już kilka miesięcy temu. Teraz nadszedł czas na prezentację szczegółów. Zarówno odwiedzający, jak i wystawcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów shuttle busem z przystanku przy ul. Emilii Plater 51 do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56C. Lokalizacja przystanku w centrum jest bardzo dogodna, ponieważ znajduje się on w pobliżu dworca Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście oraz hoteli Intercontinental i Marriott (także innych, m.in. Polonia i Novotel), bezpośrednio przy Centrum Sztuki Współczesnej (wcześniej: Dom Meblowy Emilia). Przystanek końcowy zlokalizowany jest tuż przy głównym wejściu na targi.

Do dyspozycji gości pozostaną 3 oznakowane logo Złoto Srebro Czas autokary (+1 dodatkowy uruchamiany przy dużym obłożeniu), które będą odjeżdżać z każdego z przystanków co pół godziny. W dniach 1-3.10 pierwszy autokar odjedzie z centrum o 9.00, zaś z MT Polska o 10.30. Ostatnia szansa, by opuścić targi shuttle busem, to 18.30 (1-2.10) i 17.30 (3.10). Prosimy o zapoznanie się z godzinami odjazdów na koniec dnia, ponieważ są one zróżnicowane w zależności od dnia i przystanku. Czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych – od 20 do 40 minut. Operatorem jest firma Tandem, od kilku lat świadcząca usługi transportowe we współpracy z MT Polska.

Rozkład jazdy shuttle bus Złoto Srebro Czas