Redakcja miesięcznika „Zegarki & Biżuteria” wraz z Międzynarodowym Centrum Targowym mają zaszczyt zaprosić na seminarium poświęcone tematyce marketingowej, które odbędzie się podczas tegorocznych, jubileuszowych targów Złoto Srebro Czas.

 

Seminarium odbędzie się 3 października 2009 w sali seminaryjnej (C -pierwsze piętro).

 

Planowane tematy seminarium:

 

 

 „Rola Visual Merchandisingu w budowaniu wizerunku oraz podnoszeniu rentowności punktu sprzedaży” – wykład prowadzony przez współwłaścicielkę firmy VM Studio, Dagmarę Habierę.

 

VM Studio to firma specjalizująca się w usługach konsultingowych, projektowych i szkoleniowych z zakresu visual merchandisingu, istniejąca na rynku od 2006 roku. Tworzący ją zespół specjalistów ma za sobą doświadczenie w pracy zarówno dla międzynarodowych koncernów jak i dla polskich firm.

 

Firma zajmuje się kreowaniem i realizacją koncepcji wspomagających sprzedaż produktów. Od ponad roku VM Studio realizuje autorski program szkoleń ze sztuki ekspozycji produktu.

 

 

 „Gra światłem w salonach jubilerskich”– prezentację poprowadzi Irena Minciel-Waligóra

ARTEMIX działa na polskim rynku od 1993r. zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą oswietlenia do obiektów uzytecznosci publicznej oraz klienta prywatnego.

,,Technologia Bluetooh na pomoc sprzedawcom” – Na pierwszym tego typu seminarium skupimy się na innowacyjnej technologii bluetooth i sposobach jej zastosowania. Prezentację poprowadzi Jarosław Krykwiński.

 

 

formularz zgłoszeniowy

w razie pytań prosimy o kontakt :

 

 

 

akasjan@unit.com.pl

 

022 32 01 621

 

 

 

Zapraszamy!!!