Po premierze na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie wyjątkowa kolekcja „Rubinowe Tango” Firmy Jubilerskiej Górecki będzie kusić swym urokiem w Galerii Skarbiec w Krakowie.

Tradycyjnie już targi Złoto Srebro Czas stały się miejscem premierowych pokazów wszystkich kolekcji Firmy Jubilerskiej Górecki. Jednak ta wyjątkowa kolekcja zasłużyła na wyjątkową oprawę: jej oficjalnego odsłonięcia dokonała znana aktorka Joanna Jabłczyńska, a uczestniczyły w nim Pierwsza Dama Maria Kaczyńska oraz laureatka Bursztynowej Róży Jadwiga Czartoryska. Pięknymi ozdobami zachwycili się nie tylko goście targów, ale także Kapituła Konkursu przyznającego Nagrodę Ministra Gospodarki na Najlepszy Wyrób na Targach Złoto Srebro Czas. Członkowie Kapituły docenili nie tylko walory artystyczne i perfekcyjne wykonanie biżuterii, ale także wkład firmy w budowanie wizerunku marki.

„Rubinowe Tango” to z całą pewnością kolekcja niezwykła, do której powstania przyczyniły się… kobiety. Inspirujące i piękne połączenie czerni diamentów z czerwienią rubinów – które wyjątkowo prezentuje się w biżuterii zaprojektowanej tak, by eksponowała walory tych szlachetnych kamieni – przywodzi na myśl ich temperament i skrywane tajemnice.

Także z myślą o kobietach została przygotowana wystawa w Galerii Skarbiec. Bowiem rubin od wieków symbolizuje największe z bogactw – miłość, sprzyja także szczęściu i wielkiej fortunie. Jest więc najlepszym prezentem dla kobiety na Dzień Zakochanych.

Wernisaż wystawy odbył się w piątek 12 lutego o godzinie 19 w Galerii Skarbiec w Krakowie (ul. Grodzka 35). Wystawę można obejrzeć do końca lutego.