2. i 3. października na infoscreenach zlokalizowanych na stacjach warszawskiego metra będą wyświetlane reklamy targów Złoto Srebro Czas zapraszające publiczność niefachową do odwiedzenia tej imprezy w niedzielę, 4. października.

W celach promocji organizator targów wykorzystuje zarówno tradycyjne narzędzia promocji (m.in. reklamy w polskich i zagranicznych magazynach branżowych, billboardy w atrakcyjnych lokalizacjach stolicy, udział w programach telewizyjnych, nowa strona internetowa, magazyn „Złoto Srebro Czas” etc.), jak i nowoczesne osiągnięcia techniki.

 W reklamie tej zostały wykorzystane zdjęcia zegarków srebrnych zaprojektowanych przez Andrzeja Kupniewskiego oraz biżuteria Jacka Ostrowskiego, Marcina Gronkowskiego oraz firmy KiM ART.

Reklama będzie wyświetlana na 23 ekranach panoramicznych o wielkości 3 x 1,7 m na sześciu najpopularniejszych stacjach metra. Dziennie zobaczy ją ok. 400 tys. podróżujących. Jak pokazują wyniki badań przeprowadzone wśród użytkowników tego środka transportu, najchętniej czytają oni wiadomości dotyczące wydarzeń w stolicy.