Do grona laureatów Bursztynowej Róży dołączyła w tym roku Anna Dymna i jej Fundacja „Mimo wszystko”. Już dziś można przekazywać dary na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na rehabilitację Krzysztofa Globisza.

Koncert charytatywny połączony z aukcją darów w Filharmonii Krakowskiej to już tradycja w Fundacji „Mimo wszystko”. Dochód z niego przeznaczany jest na leczenie, rehabilitację, a nawet ratowanie życia wybranego artysty, który znalazł się w trudnej sytuacji. Ten najbliższy, który odbędzie się w lutym 2015 r., ma już konkretny cel: rehabilitację dochodzącego do zdrowia po zawale Krzysztofa Globisza. I piękny tytuł: „Nasz Anioł w Krakowie”, nawiązujący do filmu, w którym główną rolę zagrał ten krakowski aktor. Podczas koncertu odbędzie się aukcja piór i zegarków oraz innych cennych przedmiotów. Biżuteria idealnie by tam pasowała…

„Pomyślałam, że może ktoś z wystawców targów Złoto Srebro Czas zechciałby przekazać jakiś magiczny drobiazg na naszą aukcję dla Krzysia Globisza. Przepraszam, że tak po prostu o tym piszę, ale zrobiłabym wszystko, by Krzysztof jak najszybciej wrócił na scenę i przed kamery. I wierzę, że gdy mu pomożemy, to stanie się to szybko” – napisała Anna Dymna w liście do organizatorów targów.

Osoby, które chciałyby przekazać „magiczny drobiazg” na aukcję, proszone są o kontakt z Fundacją.


Więcej informacji:

Fundacja „Mimo wszystko”