Fundacja Spełnionych Marzeń prosi o przekazywanie 1% podatku dla swoich podopiecznych – dzieci walczących z chorobą nowotworową i ich rodzin.

Fundacja Spełnionych Marzeń jest dobrze znana wystawcom targów Złoto Srebro Czas: w 2010 r. została uhonorowana Bursztynową Różą za pomoc niesioną potrzebującym i od tego czasu otrzymuje wsparcie środowisk skupionych wokół tej warszawskiej imprezy dedykowanej branży jubilerskiej i zegarkowej. Wystawcy chętnie przekazują dary na organizowane przez Fundację akcje charytatywne towarzyszące takim wydarzeniom jak m.in. Pokaz Mody „Odczaruj raka”. Pozyskane środki przeznaczone są na działalność statutową Fundacji, tj. wsparcie dla dzieci chorych na raka – pacjentów pięciu ośrodków onkologicznych w Warszawie, Lublinie, Kielcach i Olsztynie. Zaś dzieciom i młodzieży ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce dedykowane są takie wydarzenia jak Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Onko-Olimpiada”, pokazy mody z udziałem podopiecznych oraz Harley’ada Marzeń. Od 2015 roku Fundacja Spełnionych Marzeń działa również na rzecz dorosłej społeczności onkologicznej.

„Prowadzimy wiele różnych działań, by złagodzić psychiczne i psychologiczne skutki leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Fundacja istnieje od 2002 r. i dobrze wiemy, jak ważne jest otoczenie stałą opieką chorych dzieci i ich rodzin od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia. W ten sposób otrzymują to, co dla nich w tym trudnym momencie najważniejsze: siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby” – powiedział Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Przekaż 1% Fundacji Spełnionych Marzeń: KRS 0000128832

Inne możliwości wsparcia Fundacji Spełnionych Marzeń