Seminarium o technologiach rapid protyping i projektowaniu 3D to idealna okazja zwłaszcza dla początkujących, by w kilka godzin poznać tajniki procesu wytwarzania modeli za pomocą programów i drukarek 3D. Uwaga: liczba miejsc ograniczona.

„Zainteresowanie tymi zagadnieniami w branży jubilerskiej jest naprawdę ogromne a targi Złoto Srebro Czas to idealne miejsce, by nie tylko wyłożyć podstawy nowoczesnego projektowania, ale także przybliżyć aktualne trendy w tej szybko rozwijającej się dziedzinie” – wyjaśnia Adam Kucharski z firmy P.A.T., pomysłodawca seminarium.

Seminarium odbędzie się drugiego dnia targów w godzinach 10.00 – 13.30 i będzie składało się z wykładu połączonego z elementami praktycznymi, takimi jak projektowanie pierścionka ze szkicu, wydruk modelu za pomocą drukarki 3D oraz wykonanie formy sylikonowej dla wydrukowanego modelu.

Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona do 20. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o jak najszybsze zgłoszenia (do 15.09) mejlowo (a.kucharski@pat.net.pl) lub telefonicznie (661 432 058).

Program seminarium PAT
Formularz zgłoszeniowy PAT