Miejscem prezentacji nowych kolekcji biżuterii stworzonych w Firmie Jubilerskiej Górecki® są targi Złoto Srebro Czas w Warszawie – tradycji tej stanie się zadość również i w tym roku. Po sukcesie poprzednich kolekcji: Coral by Górecki (2004 r.), Tradycja i Styl (2005 r.), Błękitna Konstelacja (2006 r.), Oliwinowy Gaj (2007 – 2008 r.), publiczność targów będzie miała okazję uczestniczyć w premierze najnowszej, noszącej wiele znaczącą nazwę Rubinowe Tango.

Inspiracją do jej powstania były same kobiety: piękne połączenie czerni z czerwienią przywodzi na myśl ich temperament i skrywane tajemnice. Taniec tych dwóch barw nie może zaistnieć pod inną nazwą niż Rubinowe Tango i tak właśnie nazywa się najnowsza kolekcja Firmy Jubilerskiej Górecki®, łącząca w sobie głębię szlachetnych rubinów z tajemnicą czarnych diamentów.
Biżuteria z kolekcji Rubinowe Tango to zarówno piękne wisiory pasujące do sukni wieczorowej, jak również komplety nadające się do noszenia na co dzień, dodające elegancji i klasy. Cechuje je różnorodność kształtów i masa rubinów: w jednym z wieczorowych kompletów rubiny osiągają masę 35 karatów! Kolekcja została stworzona dla kobiet z klasą, które lubią intrygować i zwracać na siebie uwagę niecodzienną biżuterią.