Firma Jubilerska Górecki z Dębicy prezentuje swoje najnowsze kolekcje co dwa lata na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie. Również i w tym roku tej tradycji stanie się zadość.

Kolekcja, na której premierę zapraszamy już dziś, nosi nazwę Cytrynowa Sonata. Jest dedykowana cytrynowi, który wystąpi w niej w towarzystwie żółtych pereł, diamentów w kolorze koniakowym, kawowym i czarnym, jak również żółtych i pomarańczowych szafirów. Całości „ciepłego” wizerunku dopełnią oprawy z żółtego złota oraz klasyczne wzornictwo inspirowane współczesnymi trendami.

Każda z kolekcji Firmy Jubilerskiej Górecki jest poświęcona wybranemu kamieniowi. Dotychczas były to: turkus i topaz (Błękitna Konstelacja), koral (Coral by Górecki), oliwin (Oliwinowy Gaj), rubin i czarne diamenty (Rubinowe Tango), diamenty (Tradycja i Styl), a fazę projektowania poprzedzały każdorazowo badania trendów i obserwacja rynku. Także cytryn został wybrany na bohatera nieprzypadkowo: światowy „łowca trendów” TJF przewiduje, że w najbliższych sezonach będzie modny właśnie kolor żółty ze wszystkimi jego odcieniami. Potwierdzają to również znani projektanci tacy jak Guci, Dior Joaillerie, Max Mara czy Paul & Joe, którzy w swych najnowszych kolekcjach na nadchodzący sezon proponują wiele odcieni koloru żółtego.