Na targach Złoto Srebro Czas swoją prapremierę będzie miała najnowsza kolekcja firmy Novvak Jewellery Colorful Stories, inspirowana aktualnymi trendami w jubilerskiej modzie. Nowa, a zarazem pierwsza z wykorzystaniem kolorowych kamieni.

Dotychczas firma stawiała głównie na jednostkowe wyroby jubilerskie najwyższej jakości, adresowane przede wszystkim do indywidualnych odbiorców. Obecnie Novvak Jewellery wkracza w kolejny etap budowania marki, której trzema podstawowymi filarami są: nowoczesny design tworzony w technologii 3D, wyselekcjonowane kamienie szlachetne oraz zgodność z obowiązującymi trendami.

Novvak Jewellery przez trzy lata świadomie budowało swoją pozycję,  uważnie obserwując polski i światowy rynek biżuterii oraz zmieniające się trendy konsumenckie i modowe. Z sukcesem się w nie wpisali, o czym mogą świadczyć ostatnie nagrody: projektant firmy Marcin Nowak został finalistą konkursu podczas targów Baselworld w Szwajcarii w 2016 roku, wcześniej otrzymał tytuł Innowatora Roku 2014. Firma została uhonorowana także I Nagrodą Ministra Gospodarki w 2015 oraz tytułem Luksusowa Marka Roku 2015.

Colorful Stories, pierwsza pełna kolekcja jubilerska, jest ich odpowiedzią na potrzeby klientów, ale także mocnym zaznaczeniem pozycji firmy – świadomej nie tylko wyznaczonych celów, ale i dróg wiodących do ich osiągnięcia.

„Stworzyliśmy kolekcję dla tych, którzy kochają markę Novvak Jewellery i oczekują od niej jeszcze więcej niż dotychczas: z wyrobami dostępnymi w różnych przedziałach cenowych i zgodnymi z trendami, a przy tym zachowującymi najwyższą jakość” – wyjaśnia Rajmund Nowak. Kolekcję, która niezmiennie hołduje zasadzie personalizacji – w zależności od stylizacji i nastroju klient może samodzielnie skomponować zestaw dodatków. Kolekcja spełni oczekiwania zarówno miłośników klasyki, jak i ekstrawagancji.

Jednym z dwóch przewodnich motywów kolekcji Colorful Stories jest serce przedstawione w trzech kolorach złota – w sposób subtelny i szlachetny. Tej szlachetności wzornictwa dodają splendoru kamienie szlachetne:  najwyższej jakości i brylancji, specjalnie selekcjonowane na potrzeby firmy, w sześciu barwach: białej (diament), zielonej (diopsyd), niebieskiej (szafir cejloński), czerwonej (rubin), różowej (szafir różowy) oraz fioletowej (tanzanit). Składa się na nią szeroka gama modeli: pierścionków (także z charmsami i łańcuszkami), kolczyków, bransoletek i chokerów.

Kolekcja ta będzie miała swoją prapremierę na targach Złoto Srebro Czas. Oficjalna premiera planowana jest jeszcze w październiku br.