Już po raz kolejny Fundacja Spełnionych Marzeń zwraca się z prośbą o przekazywanie darów na loterię fantową, która będzie towarzyszyć Pokazowi Mody „Piękne nad życie”. Wezmą w nim udział dzieci, które wygrały walkę z chorobą nowotworową, udowadniając, że jest to możliwe.

Celem Pokazu Mody „Piękne nad życie”, w czasie którego tradycyjnie już w rolę modelek wcielają się pacjentki Kliniki Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, jest udowodnienie, że z rakiem można wygrać, jak również pokazanie, że długotrwały proces leczenia nie zabiera małym pacjentom piękna i pewności siebie. „Te młode kobiety wygrały walkę z rakiem, a teraz dają nadzieję innym chorym onkologicznie, że im też się uda. Ten projekt to kolejne zaklęcie na raka oraz sposób odczarowania tej choroby w oczach pacjentów, ich bliskich, a także całego społeczeństwa” – wyjaśnia Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń. Dodatkowo wyjście na wybieg w towarzystwie gwiazdy – znanego aktora, wokalisty, dziennikarza czy sportowca – w stroju przygotowanym specjalnie dla nich na tę okazję dodaje im skrzydeł.

Fundacja zaprasza do udziału w Pokazie Mody „Piękne nad życie”, który odbędzie się 6 marca 2017 r. w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, jak również zachęca do przekazywania przedmiotów na loterię fantową. Środki zebrane ze sprzedaży biletów wstępu oraz z loterii fantowej zostaną przeznaczone na organizację turnusów rehabilitacyjnych dla podopiecznych Fundacji. W tej sprawie prosimy o kontakt z biurem targów Złoto Srebro Czas (tel. 22/ 617 41 91) oraz bezpośrednio z biurem Fundacji (tel. 22/ 658 00 53).

Podopiecznym Fundacji – dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową i ich rodzinom – można pomóc także na inne sposoby, m.in. przekazując 1% czy dokonując przelewu na konto Fundacji.
Szczegóły: WSPARCIE DLA FUNDACJI 

Przy Państwa wsparciu łatwiej będzie podopiecznym Fundacji wygrać walkę z tą straszną chorobą.