Firmy YES, Amber Apple i ALE Aleksandra Przybysz odpowiedziały na prośbę Fundacji Spełnionych Marzeń i przekazały dary na aukcję towarzyszącą pokazowi mody „Piękne nad życie”.

Pokaz mody okazał się bardzo udany, a modelki – pojawią się pacjentki Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka – przeszczęśliwe, ponieważ mogły wystąpić na wybiegu w strojach zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła i przez nie same. I w towarzystwie przystojnych mężczyzn, min. Mikołaja Roznerskiego, Michała Baryzy, Pawła Stasiaka, Wojciecha Ezzata i Conrado Moreno. Wieczór uświetniły występy muzyczne Alicji Janosz, Piotra Rubika i finalisty „X Factor” Wojciecha Ezzata.

Wystawcy targów Złoto Srebro Czas – firmy YES, Amber Apple i ALE Aleksandra Przybysz – zareagowali na prośby Fundacji Spełnionych Marzeń i przekazali biżuterię na aukcję. „Bardzo dziękujemy za te piękne upominki. Te, które nie zostały zlicytowane w Warszawie, trafią na kolejne aukcje towarzyszące pokazom mody jeszcze we wrześniu i listopadzie br.” – wyjaśnił Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Wcześniejsze wiadomości na ten temat:

Chore dzieci czekają na wsparcie