Zwycięzca tej kategorii w nowo ustanowionym konkursie Mistrz Złota, Srebra, Czasu i Przestrzeni 3D otrzyma licencję na korzystanie z oprogramowania 3Design o wartości 12 000 zł. Warto wziąć udział w konkursie, warto też być sponsorem…

„Chcemy wesprzeć targi Złoto Srebro Czas, chcemy pomóc organizatorom konkursu, ale przede wszystkim chcemy się w ten sposób pozytywnie wyróżnić. Zwłaszcza że mamy do zaoferowania naprawdę wyjątkowy produkt, a nawet całą linię produktów związanych z projektowaniem 3D” – mówi wprost Łukasz Kępiński, przedstawiciel firmy. Sponsorowanie nagrody w kategorii Mistrz 3D oraz seminarium poświęconego zagadnieniom Rapid Prototyping to elementy kampanii promocyjnej firmy PAT prowadzonej na targach Złoto Srebro Czas. „Targi to bardzo dobre miejsce, by dotrzeć przede wszystkim do ludzi młodych, otwartych na nowe technologie i zdających sobie sprawę, że proces Rapid Prototyping 3D jest przyszłością rynku jubilerskiego” – twierdzi Kępiński. Jego zdaniem, na polskim rynku, na którym technologie komputerowego projektowania są obecne już od ponad 10 lat, zainteresowanie nimi rośnie, a ceny niezbędnego oprogramowania i sprzętu, choć nadal wysokie, stają się coraz bardziej konkurencyjne. Firma PAT, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, przygotowała bogatą ofertę zarówno dla osób zaczynających swoją zawodową przygodę z projektowaniem 3D, jak również dla tych, którzy potrzebują już doskonalszych narzędzi (drukarki 3D, odlewarki, linie galwanizacyjne).

Program 3Design powinien spełnić oczekiwania zarówno jednych, jak i drugich. „Jego najważniejsze zalety to: prosta i intuicyjna obsługa, obrazowe funkcje, łatwość dokonywania zmian dzięki funkcji parametryczności, obrazowe przedstawienie projektu w rzeczywistych barwach i proporcjach oraz rozbudowana biblioteka kamieni” – chwali Adam Kucharski, który w tym właśnie programie tworzy projekty komercyjne dla różnych zleceniodawców. Z jego doświadczenia wynika, że laicy już po tygodniu mogą samodzielnie tworzyć pierwsze projekty, a osoby bardziej zaawansowane doskonalą swój warsztat korzystając z bardziej wymagających funkcji.

Super nagroda dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem 3D. Zachęcamy więc zarówno do wzięcia udziału w konkursie Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu, Mistrz Przestrzeni 3D, jak i do sponsorowania nagród dla zwycięzców.