Oferta wystawców targów Złoto Srebro Czas poszerza się o nowe sektory – w tym roku do tego grona dołączy producent i dystrybutor ekskluzywnych artykułów piśmienniczych marki Waterman i Parker.

Menedżerowie tych marek zgodnie twierdzą, że udział w wiodącej imprezie branżowej w kraju jest znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów z właścicielami sklepów jubilersko-zegarmistrzowskich oraz okazją do wzbogacenia ich dotychczasowej oferty o ekskluzywne akcesoria. Marki Parker i Waterman są obecne na polskim rynku od wielu lat, a skojarzenia z nimi są pozytywne. Właśnie na tym kapitale firma chce budować nowe kontakty.
Parker i Waterman to marki wiodące prym na rynku wysokiej klasy artykułów piśmienniczych. Najszlachetniejsze materiały wykorzystywane podczas produkcji oraz niezwykła dbałość o szczegóły sprawiają, że są uosobieniem elegancji i najwyższej jakości. Podążanie za aktualnymi trendami i łączenie nowoczesnego wzornictwa z klasyczną formą nadaje im unikatowego charakteru. Dzięki temu pełnią rolę nie tylko artykułu piśmienniczego, ale również modnego akcesorium, które stanowi ważny element w kreowaniu wizerunku.