Kluczem do sukcesu w dziedzinie biżuterii jest jej zgodność z aktualnymi trendami mody. Jacek Ostrowski postawił na akryl, kamienie kolorowe i wyraziste kolory. Jego stale rozbudowywana kolekcja pierścionków Street Line od kilku sezonów jest na topie. Będzie ją można zobaczyć również na targach Złoto Srebro Czas.

Modowe myślenie o biżuterii okazało się w przypadku Jacka Ostrowskiego sprawdzonym przepisem na sukces. Tradycyjne srebro zastąpił on kolorowym akrylem, który połączył początkowo z kryształami Swarovskiego, a w późniejszych projektach również z kamieniami kolorowymi. Tak powstawała kolekcja Street Line, która od czasu premiery wiosną ubiegłego roku cieszy się rosnącą popularnością. To zainteresowanie podsyca sam projektant, oferując coraz to nowe „wariacje na temat”: bogatą paletę neonowych barw, nowe kształty obrączki oraz zaskakujące elementy zdobnicze.

Dzięki tej kolekcji Jacek Ostrowski szturmem wdarł się do świata mody, podbijając serca fanek nowoczesnej biżuterii i pokazując, że biżuteria może być przykuwającym wzrok i atrakcyjnym wzorniczo gadżetem. Dotychczas była ona prezentowana na licznych pokazach mody, zdobiła okładkę niemieckiej edycji magazynu Vogue, a na ostatnich targach Ambermart w Gdańsku otrzymała Nagrodę Publiczności. Najnowszą odsłonę kolekcji pierścionków Street Line, jak również inne projekty tego uznanego designera będzie można podziwiać na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie już w pierwszy weekend października.