Opinie o nas

My sami z pewnością znaleźlibyśmy kilka powodów do zadowolenia z naszej pracy, ale znacznie ważniejsze są dla nas Państwa opinie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o targach Złoto Srebro Czas

Zarówno organizatorzy, jak i same targi Złoto Srebro Czas pozytywnie nas w tym roku zaskoczyły.  Nowa lokalizacja to duża przestrzenna hala z bardzo wygodnym wjazdem na rozładunek, jak również sprawnym dojazdem. Dobrym pomysłem organizatora jest skupienie firm bursztyniczych w jednym sektorze, dzięki czemu klient mógł łatwiej do nas dotrzeć i zorientować się w ofercie. I dotarł: nie odczuwamy spadku liczby klientów w stosunku do ubiegłego roku, pojawiło się też kilku nowych, odbyliśmy owocne rozmowy i podpisaliśmy zamówienia.

Artur Miklewski

Jantar Studio
Złoto Srebro Czas 2015 reprezentowały bardzo wysoki poziom zarówno wystawców, jak i organizacji – to jedne z najlepszych targów jubilerskich, w których dotychczas brałam udział. Profesjonalnie zorganizowane, w przestrzennej i nowoczesnej hali. Lokalizacja mojego stoiska umożliwiała mi cieszenie się świetnym towarzystwem projektantów biżuterii, którzy mieli do zaproponowania naprawdę ciekawe wyroby. Odnoszę wrażenie, że sytuacja na rynku poprawia się, a kupujący coraz bardziej doceniają dobry design.

Dorota Wróblewska

Dom Mody Forget-me-Not i Sophisti.pl
Dla nas były to zdecydowanie najlepsze targi Złoto Srebro Czas! Nowa hala jest zdecydowanie lepsza od dotychczasowej: więcej przestrzeni, bezproblemowy dojazd i parkowanie. Organizatorzy postawili w tym roku mocno na komunikację i współpracę z mediami, udało im się dzięki temu dotrzeć do klientów z naszej grupy docelowej. Kupcy byli bardzo konkretni i o sprecyzowanych oczekiwaniach – udało nam się pozyskać nowe obiecujące kontakty. W czasie dnia otwartego dla publiczności nasze stoisko odwiedziło wiele osób – liczne pytania z pewnością zaowocują zamówieniami detalicznymi.

Marcin Nowak

Novvak Jewellery
15 lat historii targów Złoto Srebro Czas to także trwający już 15 lat rozdział w 25-letniej działalności Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Rozdział, w którym zapisywana jest na bieżąco historia bliskiej współpracy, licznych wystaw, dorocznych spotkań , ale przede wszystkim organizowanego wspólnie od 2001 r. Konkursu Biżuterii Artystycznej PREZENTACJE. W imieniu członków STFZ pragnę podziękować za ten owocny dla nas wszystkich czas, za energię włożoną w promowanie współczesnej polskiej sztuki złotniczej i za okazywaną nam serdeczność.

Marcin Tymiński

prezes Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych
Piętnaście lat Targów Złoto Srebro Czas jest kolejną okazją do podsumowań – będą wyniki, statystyki, liczby… I na pewno pokażą dobre efekty. Dla mnie ważniejsza jest jednak atmosfera, z jednej strony prawie rodzinna – wszyscy się dobrze znamy, w końcu polski rynek nie jest ogromny, z drugiej zaś w pełni profesjonalna dzięki doskonałej organizacji. I za to „matczyne” podejście do wszystkich wystawców i uczestników serdecznie Organizatorom, a zwłaszcza Pani Wandzie Gontarskiej, serdecznie dziękuję.

Andrzej Bielak

wieloletni wystawca i współpracownik
Targi Złoto Srebro Czas  to w biżuteryjnej branży świetna impreza o własnym, niepowtarzalnym charakterze: znakomicie zorganizowana, przyjazna uczestnikom, kontrahentom i zwiedzającym, dobrze zlokalizowana w czasie i przestrzeni, z ciekawym i bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Serdeczna atmosfera, którą dzięki organizatorom czuje się na każdym kroku sprawia, że sukces handlowy, komercyjny nabiera dodatkowego smaku. Nic zatem dziwnego, że prestiż imprezy wzrasta z roku na rok, a uczestnictwo w niej staje się dla producentów, artystów i widzów namiętnością i dobrem mocno pożądanym.

Zbigniew Kraska

dyrektor Galerii Sztuki w Legnicy
Z punktu widzenia Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi targi Złoto Srebro Czas jest to niezwykle ważne miejsce konfrontacji, obserwacji i nawiązywania kontaktów osobistych i zawodowych. Dla studentów jest to często pierwszy etap udziału w przyszłym publicznym postępowaniu artystycznym i handlowym. Targi te są miejscem inspirujących spotkań towarzyskich i profesjonalnych, także w aspekcie edukacyjnym. Różnorodność programowa i wysoka wartość artystyczna prezentowanych tu prac dają satysfakcję większości tu obecnych i każdemu oferują emocje według jego oczekiwań – a nawet więcej.

prof. Andrzej Szadkowski

rektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

Z tegorocznej edycji targów Złoto Srebro Czas jesteśmy bardzo zadowoleni: nasze stoisko odwiedziło wielu nowych kupców, wynik finansowy był lepszy od ubiegłorocznego, Wieczór Wystawców pod względem towarzyskim i kulinarnym wyjątkowo udany. Cieszy mnie, że targi się rozwijają – wraz z nami, wystawcami. Niektórzy z nas są już reprezentowani przez drugie pokolenie, bo na stoiskach pojawia się coraz więcej młodych twarzy…

I niezmiennie spotykamy się na Złoto Srebro Czas – już od 15 lat…

Piotr Błoński

Corundum
Choć do grona wystawców targów Złoto Srebro Czas dołączyliśmy dopiero w 2010 r., bardzo sobie dotychczasową współpracę cenimy. Dotychczas były bezpłatne usługi z zakresu oceny i wyceny wyrobów jubilerskich oraz poradnictwa świadczone przez naszych rzeczoznawców, w tym roku przy wsparciu targów udało nam się zorganizować otwarte seminarium dla gemmologów poświęcone zagadnieniu wykrywania syntetycznych diamentów jubilerskich standardowymi metodami gemmologicznymi. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania i – mam nadzieję – wyznaczy kolejny ważny kierunek rozwoju współpracy SRJ i Złoto Srebro Czas.

Tomasz Kłoczewiak

prezes Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich

Targi Złoto Srebro Czas, a przede wszystkim ich organizatorzy, w ciągu minionych 15 lat odegrały ważną rolę jako miejsce promowania, konsolidacji branży i rozwoju rynku jubilerskiego. Wysoka frekwencja wystawców i odwiedzających nawet w słabszych ekonomicznie czasach, jak również systematyczny wzrost poziomu ich zadowolenia świadczą o wysokim zaufaniu do organizatorów.
Jako wieloletni wystawcy tych targów doceniamy także wkład organizatorów w promocję współczesnej sztuki złotniczej, jak również zaangażowanie w działania charytatywne. Dzięki temu Złoto Srebro Czas to znacznie więcej niż tylko targi branżowe.

Zbigniew Górecki

Firma Jubilerska Górecki
Złoto Srebro Czas w Warszawie to obecnie jedyna impreza targowa, w której biorę udział od pierwszej edycji. Wysoko sobie cenię jej organizację i dobór imprez towarzyszących – to właśnie w Warszawie dowiedziałam się najwięcej na temat bursztynu.

Ewa Rudowska

projektantka biżuterii unikatowej

Targi Złoto Srebro Czas to miejsce prezentacji najnowszej oferty firm, spotkań biznesowych ale także i towarzyskich. Firma Jubilerska Małgorzata Wąsowska bierze w nich udział od 15 lat – w oparciu o tę imprezę buduję także wizerunek własnej firmy i marki na rynku jubilerskim, mam też okazję do zaprezentowania profilu – a właściwie różnych profili – mojej działalności. Właśnie tym targom zawdzięczam jeden z ważniejszych zwrotów w mojej zawodowej działalności, polegający na włączeniu do oferty wyrobów z bursztynu, co okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Małgorzata Wąsowska

Firma Jubilerska Małgorzata Wąsowska
Z targami Złoto Srebro Czas jestem związana od początku istnienia imprezy. W 2000 r. zasiadałam w jury konkursu Złota Dziewczyna i fotografowałam pierwszą laureatkę, Magdę Kowal. Cenię sobie atrakcyjną biżuterię, dlatego chętnie odwiedzam targi – przez te 10 lat wytworzyła się całkiem silna więź emocjonalna. Od dwóch lat jestem z nimi związana także bardziej zawodowo: to właśnie na targach Złoto Srebro Czas 2007 otrzymałam z rąk prezydenta Miasta Gdańska, Pawła Adamowicza oficjalną nominację na pierwszego honorowego Ambasadora Bursztynu. To wszystko w moim odczuciu czyni tę imprezę miejscem wyjątkowym.

Lidia Popiel

honorowy Ambasador Bursztynu
„Muzea na targach” to nowatorska impreza towarzysząca targom Złoto Srebro Czas od roku 2001. Mimo panującej „od zawsze” tradycji eksponowania swych zbiorów jedynie w budynkach do tego przeznaczonych, muzea podjęły śmiałą, choć niełatwą decyzję pokazywania nawet najcenniejszych eksponatów podczas krótkich trzydniowych imprez o charakterze handlowym. Jest to kameralna, ale jakże bogata oferta popularyzowania wiedzy; w przypadku wystaw Muzeum Ziemi PAN w Warszawie dotycząca bursztynu, który jako bardzo typowy polski kamień ozdobny, o szczególnych walorach zdobniczych coraz liczniej pojawia się na targach.

prof. Barbara Kosmowska-Ceranowicz

Targi biżuterii i zegarków w Warszawie są wspaniałym wydarzeniem. Byłem kilka razy, chodzę z frajdą, czekam na te dni. Fajnie się ogląda, jak w muzeum, pięknie podane. Fascynujące jest poznawanie ludzi, twórców, jakie mają ręce, jaką postać. Często widzę kontrast między wyglądem a biżuterią. Żywy kontakt z artystami zaspokaja ciekawość kupujących. Każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne wzory na długo pozostają mi w oczach. W biżuterii intrygują mnie zapięcia, nie tylko wizualna strona ozdoby. Bardzo lubię też stare zegary i zegarki – sam mam kilka i choć są kiczowate, nie pozbywam się ich.

Franciszek Maśluszczak

malarz