Zmiany, zmiany, zmiany… Kolejna z nich to wdrożenie nowoczesnego systemu rejestracji kupców, gości niebranżowych i przedstawicieli mediów odwiedzających targi Złoto Srebro Czas. To gwarancja udogodnień i oszczędność czasu.

System ten już działa na naszej stronie internetowej w zakładce ODWIEDZAJĄCY. Jest bardzo prosty w obsłudze: wystarczy zarejestrować się, wypełniając i wysyłając formularz rejestracyjny, a następnie potwierdzić link aktywacyjny przesłany przez system na podany adres mejlowy. Zarejestrowani goście otrzymają voucher, który należy wydrukować i wymienić na identyfikator targowy przed wejściem na halę. Potrwa to mniej niż 5 minut, ale warto – w ten sposób można uniknąć procesu rejestracji na miejscu i zyskać czas na rozmowy z wystawcami i poznawanie ich oferty.

Najlepsza wiadomość jest jednak taka, że to dopiero pierwszy etap udogodnień związanych z rejestracją. „Druga część projektu, która zostanie wdrożona przed przyszłoroczną edycją targów Złoto Srebro Czas, obejmie również rejestrację wystawców online. W nowoczesnym, bardzo rozbudowanym systemie istnieje m.in. możliwość stworzenia interaktywnej mapy targów zawierającej informacje o ofercie wystawców i preferencjach kupców – dzięki temu łatwiej się znajdą i umówią na spotkanie biznesowe w czasie targów” – wyjaśnia Paweł Montewka, odpowiedzialny za realizację projektu.

Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych jest drugim organizatorem targów w Polsce, który zdecydował się na wprowadzenie tego typu nowoczesnych rozwiązań.