Firma Corundum, ubiegłoroczny laureat Nagrody Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób na targach Złoto Srebro Czas, z myślą o zbliżającej się kolejnej edycji tej imprezy przygotowała nową kolekcję biżuterii SPARK lśniącą kryształami Swarovskiego.

SPARK to nowoczesna srebrna biżuteria inspirowana modą i stanowiąca idealny do niej dodatek. Biżuteria podkreślająca indywidualny styl kobiety oraz jej charakter: kolekcja Alcantara to przede wszystkim odważne projekty adresowane do zdecydowanych kobiet o wyrafinowanym guście.

W przygotowanej z myślą o zbliżającym się sezonie jesienno-zimowym Alcantara Collection miłośnicy kryształów Swarovskiego odnajdą cały przekrój atrakcyjnych stylizacji: poczynając od modeli ekskluzywnych, wieczorowych, poprzez wyjątkowo modną obecnie neonową biżuterię, a na ekstrawaganckim glam punku kończąc. W zgodzie z aktualną modą i pod wpływem inspiracji trendami powstały intrygujące kompozycje: zarówno klasyczne, kobiece komplety biżuterii, jak i sprawiające wrażenie surowych skórzane bransoletki.

Kolekcja ta będzie miała swoją premierę na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie.