Firma Corundum, laureat Nagrody Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas w 2010 r., przygotowała na najbliższy sezon modne wzory marki SPARK oraz nowość na polskim rynku – markę REBELLIGION.

Corundum został wyłącznym dystrybutorem niemieckiej marki REBELLIGION TRUE SILVER. Oprócz atrakcyjnych naszyjników i kolczyków, kolekcja składa się głównie ze skórzanych bransoletek, na które nakłada się srebrne zawieszki. Inspiracje marka czerpie ze świata mody, stąd różnorodność stylistyki tych zawieszek – klasyczne, gotyckie, rodem z królestwa zwierząt. Marka stawia przede wszystkim na jakość i trendy mody. Jej motto to: elegancki, modny, rockowy styl życia.

Znana odbiorcom nie tylko w Polsce marka biżuterii SPARK zaprezentuje dwie nowe kolekcje: CANDY i RIVOLI, w skład których wchodzą naszyjniki, pierścionki, bransoletki i kolczyki w kilku zestawach kolorystycznych. Również te kolekcje bazują na aktualnych trendach mody i interpretowane są przy użyciu olśniewających kryształów Swarovskiego.