Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wystawcy dokonujący rejestracji na targi Złoto Srebro Czas 2016, mogą korzystać z nowoczesnego systemu oferującego m.in. możliwość umawiania spotkań.

W tym roku już nie tylko odwiedzający, ale także i wystawcy mogą zgłaszać się na targi Złoto Srebro Czas w dowolnym momencie za pomocą specjalnego systemu rejestracji. Po zalogowaniu otrzymują oni indywidualne konta, na które automatycznie przesyłane są m.in. voucher, mapa dojazdu oraz w wirtualna mapa targów z zaznaczonymi wszystkimi stoiskami. „Kupcy mogą się więc zorientować, kto jest wystawcą i jaką przygotował dla nich ofertę. System przewiduje opcję umówienia się z wybranymi przez kupców wystawcami, których oferta odpowiada ich potrzebom” – wyjaśnia możliwości nowego systemu Maciej Trochimowicz z firmy BCS Polska, realizatora projektu.

Wdrażany w dwóch etapach system rejestracji wystawców, kupców, gości niebranżowych i mediów został jako całość przekazany do użytkowania. „Mam nadzieję, że uczestnicy targów Złoto Srebro Czas docenią walory użytkowe i intuicyjną obsługę naszego systemu rejestracji – jednego z najnowocześniejszych w kraju” – powiedział Paweł Montewka z zarządu targów.

Rejestracja: wystawcy
Rejestracja: kupcy 
Rejestracja: media 
Goście niebranżowi: bilet wstępu (15 zł) tylko w ostatni dzień targów

Polecamy:

Nowy system rejestracji na Złoto Srebro Czas