Organizator targów Złoto Srebro Czas przygotował dotychczas szereg propozycji, których celem jest stworzenie bardziej dogodnych warunków wystawienniczych i poprawa komfortu prowadzenia biznesów. Dlaczego warto wziąć udział w Złoto Srebro Czas 2015?

Zmiany na targach są możliwe dzięki nowej lokalizacji, większej powierzchni wystawienniczej oraz dobrej współpracy z zarządcą MT Polska, jak również są efektem wielu rozmów przeprowadzonych dotychczas z uczestnikami targów Złoto Srebro Czas. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, organizator wprowadza następujące rozwiązania:

  • 8-procentową zniżkę dla wszystkich wystawców
  • nowy system rejestracji online dla kupców, który ułatwi ich kojarzenie z wystawcami oraz funkcjonowanie obu tych grup na targach
  • darmowy dostęp do Internetu dla wszystkich uczestników targów
  • przyjazne ceny parkingów + jedno miejsce postojowe dla każdego wystawcy gratis
  • sprawdzone firmy zewnętrzne specjalizujące się w cateringu jako wzmocnienie dla istniejącego w MT Polska zaplecza gastronomicznego
  • zwiększenie liczby punktów kawiarnianych
  • meeeting points – specjalnie wydzielone miejsca przeznaczone do rozmów biznesowych
  • bezpłatny przejazd shuttle busem kursującym na trasie centrum – hala MT Polska (szybkim buspasem).

To tylko część z nowych rozwiązań, jakie organizator targów Złoto Srebro Czas przygotowuje dla wystawców i kupców, którzy podejmą decyzję o uczestnictwie w tej właśnie imprezie. Jak przekonuje Rafał Galimski, prezes Międzynarodowego Centrum Targowego, część z tych zmian nie jest związana z konkretnymi obniżkami cen, ale w sumie składają się one na realnie niższy koszt uczestnictwa w targach dla wszystkich uczestników.
„Chcemy przekonać i wystawców, i kupców nowymi rozwiązaniami, które mają na celu ułatwienie biznesu, lepszą komunikację i logistykę. By zyskali pewność, że ich decyzja o opowiedzeniu się za doświadczonym organizatorem popieranym przez wiele lat przez branżę i posiadającym realną wizję rozwoju, jest słuszna” – zapowiada Rafał Galimski.