Organizatorzy targów Złoto Srebro Czas pozytywnie oceniają efekty współpracy z telewizją TVN WARSZAWA i doceniają spektrum możliwości, jakie oferuje ten nowy partner medialny. Stąd też decyzja o kontynuacji tej współpracy także przy kolejnych edycjach imprez.

W przeddzień targów Złoto Srebro Czas stacja TVN WARSZAWA w programie „Rytm miasta”, gdzie zapowiadane są atrakcyjne wydarzenia weekendowe, wyemitowała zapowiedź imprezy. Zapowiedź ta została kilkakrotnie powtórzona w piątek, pierwszego dnia targów. Z kolei w sobotę odbyła się transmisja na żywo z hali targowej – projektantka biżuterii Ewa Wołk-Lewanowicz zapowiadała trendy na sezon jesienno-zimowy, a rzecznik prasowy Anna Sado opowiadała o Bursztynowej Róży, której tegorocznymi laureatami zostali Małgorzata i Tomasz Osuchowie z Fundacji Spełnionych Marzeń. Ponadto na stronie internetowej stacji ukazał się baner reklamowy oraz obszerna publikacja zapowiadająca targi.

Odzew wśród publiczności niefachowej był nadspodziewanie szybki – już w sobotę targi Złoto Srebro Czas odwiedziło wiele osób, które powoływały się na zaproszenie z telewizji. Redaktor prowadzący program zachęcał bowiem na antenie do odwiedzenia imprezy i w sobotę, i w niedzielę – dlatego organizatorzy nikomu nie odmawiali wstępu.