Ekskluzywna biżuteria wykonana ze złota, platyny oraz srebra, zdobiona kamieniami szlachetnymi, a wśród nich – niczym perła w koronie – wyjątkowy i rzadki Csarite™. To właśnie on – kamień o wielu barwach – jest tematem najnowszej kolekcji na najbliższy sezon.

„W ubiegłym roku na Złoto Srebro Czas w Warszawie świętowaliśmy premierę Csarite™w Polsce. Premierę bardzo udaną, dlatego kolejną kolekcję zaprezentujemy również na tych targach” – mówi Rajmund Nowak, współwłaściciel Novvak Jewellery. Nową kolekcję tworzy ekskluzywna biżuteria wykonana ze szlachetnych metali i utrzymana w klasycznym stylu, ale wykonana przy użyciu nowoczesnych maszyn i narzędzi oraz we współpracy z profesjonalnym projektantem Marcinem Nowakiem, który jest absolwentem i wykładowcą w Katedrze Biżuterii na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Biżuteria z Csarite™ cieszy się rosnącym zainteresowaniem nie tylko na rynku polskim. „Odbiorcy są zafascynowani jego wyjątkowo rzadką zdolnością do przyjmowania wielu barw jednocześnie, co czyni go bardzo pożądanym nie tylko w kręgach znawców i miłośników kamieni. My potrafimy go oprawić w taki sposób, by tę wielobarwność dodatkowo podkreślić” – nie kryje dumy Rajmund Nowak. Nie bez znaczenia jest także fakt, że w przeciwieństwie do większości kamieni szlachetnych, Csarite™ nie jest poprawiany, ponieważ, jak podkreśla współwłaściciel Novvak Jewellery, „jest on naturalnie tak idealny, że po prostu nie ma takiej potrzeby”.


Polecamy: 

Polska premiera Csarite™