„Każdy sezon przynosi nowe kolekcje w ofercie By Dziubeka. Na nadchodzącą jesień i zimę również przygotowaliśmy bardzo wiele atrakcyjnych nowości, rozwijając i wzbogacając także już istniejące kolekcje” – mówi Anna Dziubek, główna projektantka marki. Co zobaczymy na Złoto Srebro Czas?

Zobaczymy oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory, eleganckie broszki charakteryzujące się nowoczesnym designem i dopasowaniem do aktualnych trendów mody. To właśnie te czynniki zadecydowały o rynkowym sukcesie ozdób tej marki. Jak również ich niewymuszona elegancja: nadają się one zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjścia.

Obecnie w ofercie By Dziubeka ma 17 różnorodnych i stale rozbudowywanych kolekcji. Te przygotowane jako modowe i eleganckie uzupełnienie jesiennych i zimowych strojów będą charakteryzować się bardziej subtelną niż letnia paletą barw oraz użyciem kamieni kolorowych w bardziej stonowanych odcieniach. To biżuteria, która mają nie tylko zdobić, ale i bawić. Stąd tak często wykorzystywany motyw charmsów, stwarzający możliwość indywidualnego i kreatywnego podejścia do biżuterii.

Te wszystkie czynniki zadecydowały o sukcesie marki By Dziubeka. Dziś, po 7 latach od momentu założenia firmy, ma ona 23 sklepy firmowe na terenie całej Polski, 17 różnorodnych kolekcji w ofercie (same tylko bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki to ponad 4 tys. unikalnych wzorów i kolorów), co kwartał pracownię w Tychach opuszcza 150 tys. egzemplarzy biżuterii.