Konkurs Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu i Mistrz Przestrzeni 3D pozyskał nowego, wyjątkowego sponsora. Jest nim firma Mode360, która przekaże nagrodę – Photo Composer do wykonywania fotografii biżuterii i drobnych dóbr luksusowych – o wartości ponad 20 000 zł dla autora najlepszej pracy w kategorii Mistrz Złota.

Proces trójwymiarowego fotografowania produktów tylko teoretycznie wydaje się czasochłonny i drogi. W rzeczywistości w zaledwie w kilka minut możemy wykonać dobrej jakości zdjęcie oraz stworzyć ciekawą animację, a nawet zaoszczędzić pieniądze. Jak to możliwe? Przy użyciu odpowiednich narzędzi, takich jak np. Photo Composer firmy Mode 360. Jest to urządzenie wyposażone we własne oświetlenie, platformę obrotową, uchwyt na aparat oraz oprogramowanie umożliwiające zarządzanie procesem fotografowania, edycji zdjęć i przygotowywania całej animacji 360° z poziomu laptopa czy komputera osobistego.

„To nowoczesne studio fotograficzne i graficzne oraz dział marketingu w jednym. Robienie zdjęć produktowych 3D nigdy nie było tak łatwe, szybkie i tanie jak obecnie” – zachwala Mikołaj Bator z Mode360, sponsor nagrody. Bowiem zdjęcia i animacje wykonane w Photo Composer można od razu publikować w Internecie, jak również w łatwy sposób tworzyć cyfrowe katalogi produktów.

„Photo Composer jest też bardzo łatwy w obsłudze – zadbaliśmy o przyjazne, intuicyjne oprogramowanie, dzięki czemu początkujący szybko się wdrażają, a osoby zaawansowane mają naprawdę wysoki komfort pracy” – tłumaczy Mikołaj Bator.

To już kolejna wartościowa nagroda przyznawana w konkursie Mistrz Złota, Mistrz Srebra, Mistrz Czasu i Mistrz Przestrzeni 3D, czyniąca sam konkurs jeszcze bardziej atrakcyjnym dla uczestników. W kategorii Mistrz Przestrzeni firma PAT ufundowała licencję na korzystanie z oprogramowania 3Design o wartości 12 000 zł, zaś firma S&A specjalną nagrodę pozaregulaminową dla najlepszego juniora – praktykę w S&A oraz bon na zakupy w hurtowni jubilerskiej Granit.