W tym roku pierwszy raz w targach Złoto Srebro Czas weźmie udział Mennica Wrocławska. Lider na polskim rynku złota zaprezentuje pełną ofertę produktów i półproduktów ze złota oraz biżuterii.

Mennica Wrocławska to czołowy dystrybutor złota i innych metali szlachetnych w Polsce. Firma nawiązuje do wielowiekowej tradycji menniczej we Wrocławiu. Swoim klientom dostarcza sprawdzone produkty renomowanych producentów złota i srebra na świecie.

Mennica Wrocławska sprzedaje złoto w 10 oddziałach własnych: we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku, Opolu, Katowicach i Kielcach oraz w blisko 500 placówkach partnerskich. Między innymi dzięki współpracy z bankami takimi jak Deutsche Bank, Bank Pocztowy, Alior Bank czy z sieć Banków Spółdzielczych.

Poprzez profesjonalny skup złota, weryfikację i wstępną rafinację we własnym laboratorium firma również aktywnie uczestniczy w procesie produkcji złota.

Wraz z rozwojem na polskim rynku złota firma wzbogaciła ofertę o najwyższej jakości półprodukty ze złota i srebra dla jubilerów, producentów biżuterii, artystów i wytwórców przemysłowych. W ramach budowania kompleksowej oferty firma prowadzi także sprzedaż biżuterii przeznaczonej dla partnerów takich jak salony jubilerskie.

Mennica Wrocławska jest czołowym przedstawicielem na polskim rynku największego producenta złota na świecie – Rand Refinery oraz dystrybutorem renomowanych producentów półproduktów takich jak C.HAFNER.