Bransoletki z lakierowanego sznurka w modnych kolorach z wysokiej jakości zawieszki o atrakcyjnych wzorach wykonane ze srebra i srebra pozłacanego – to cechy, które wyróżniają markę Mej spośród bogatej oferty biżuterii fashion na polskim rynku.

Oprócz tradycyjnego sposobu mocowania zawieszek na bransoletce, marka proponuje także nowatorski system, bardziej praktyczny z punktu widzenia użytkownika: na specjalnym kółeczku między supełkami znajduje się mała sprężynka, na której można zawieszać kolejne moduły bez konieczności wizyty w salonie i ponoszenia dodatkowych opłat. „Dzięki temu patentowi kobiety mają jeszcze więcej możliwości samodzielnej kreacji swoich ozdób” – przekonuje pomysłodawca i właściciel marki Jerzy Macur, który ma już ponad 30-letnie doświadczenie w branży jubilerskiej. A to przekłada się również na wysoką jakość oferowanych wyrobów.

Do wyboru panie mają nadzwyczaj bogatą paletę przywieszek w modnych wzorach i kolorach. Marka Mej nie zapomina przy tym o klientkach o klasycznych gustach, które bardziej stawiają na ponadczasowe wzornictwo niż hity sezonu. Stosowane materiały do zawieszek to przede wszystkich srebro i srebro złocone. Aby dodatkowo podkreślić indywidualny charakter takiej ozdoby, można zlecić wykonanie grawerunku ze specjalną dedykacją czy wiele mówiącym symbolem.

Indywidualnie wybrana zawieszka zawiśnie na indywidualnie dobranej bransolecie. Te zostały wykonane z tradycyjnych materiałów, takich jak sznurek bawełniany, skóra czy rzemień. Nowością marki są lakierowane sznurki w 10 podstawowych kolorach zmultiplikowanych barwnymi odcieniami. „Lakierowanie to nie tylko ‘wydłużenie życia’ bransolety, ale także efekt głębi koloru, zwłaszcza w przypadku świeżych, młodzieńczych barw” – wyjaśnia Jerzy Macur.

Z końcem sierpnia ruszy sklep internetowy marki Mej, w którym klientki – dzięki specjalnej aplikacji – będą mogły samodzielnie za kliknięciem myszki dobierać zawieszki i tworzyć niepowtarzalne wzory biżuterii. Indywidualne projekty będzie można za kolejnym kliknięciem zlecać do realizacji. Najnowsze propozycje marki będą prezentowane także na targach Złoto Srebro Czas – na miejscu będzie prowadzony pokaz tworzenia, grawerowania oraz sprzedaż. Firma zaprasza także do swoich salonów w Warszawie.

 

Więcej informacji:
www.mej-art.pl